Ласкаво просимо до нашого сайту
Виробництво моделі DOKKER фургон закінчується

На зміну приходить новий Renault EXPRESS фургон

Продуктивність для вашого бізнесу
Продуктивність для вашого бізнесу

Абсолютно Новий EXPRESS фургон – практичний і функціональний автомобіль.
Він відповідає всім головним вимогам комерційного сегменту та спрощує щоденне професійне життя:

 

  • корисний об'єм складає до 3.7 м³
  • ширина бокового отвору кузова – 716 мм
  • максимальна корисна довжина – до 2.36 м

 

Потужний та зручний EXPRESS фургон пропонує найкраще співвідношення ціни та функціональності та стане ідеальним  бізнес партером.

Оснащення

Познайомтеся ближче з Renault Dokker VAN – оцініть його зручність та надійність. Автомобіль повністю адаптований до українських доріг, оснащений системами допомоги водієві та має високі експлуатаційні характеристики.

Бічні розсувні двері
Бічні розсувні двері
Завдяки розсувним бічним дверям, водій отримає доступ до вантажної зони без зусиль. Отвір має ширину 703 мм, що є рекордним значенням серед автомобілів такого форм-фактору.
Низький завантажувальний поріг
Низький завантажувальний поріг
Висота порогу – всього 57 сантиметрів! Це дає можливість легко покласти та розмістити у багажнику вантаж.
Варіанти перегородок
Варіанти перегородок
Оберіть один із трьох варіантів перегородок для відокремлення салону від багажного відділення. Організуйте простір за власним бажанням!
Кільця для закріплення вантажу
Кільця для закріплення вантажу
На підлозі розміщено 8 кріпильних кілець, які забезпечують надійну фіксацію обладнання. Додатково можна встановити 4 додаткові кільця на стінках Renault Dokker VAN: ця можливість присутня у якості опції.
Місця для зберігання

Easy Seat
Easy Seat
Встановіть переднє пасажирське сидіння у позиції, яка найбільш актуальна у конкретних обставинах: звичайна для розміщення пасажира; складання спинки для збільшення довжини завантаження; складання щоб звільнити місце для широких або довгих предметів; демонтаж сидіння для додаткового об'єму в 0,6 м³.
Достатня довжина
Достатня довжина
Довжина завантаження багажного відсіку складає 1901 мм. Якщо потрібно транспортувати ще довші предмети, на допомогу прийде опція Easy Seat: демонтувавши переднє сидіння, ви отримаєте довжину 3110 мм.
Корисний об’єм
Корисний об’єм
Об’єм багажного відділення сягає 3300 літрів, однак цей показник можна збільшити до 3900 літрів, знявши переднє сидіння пасажира.
Вантажопідйомність
Вантажопідйомність
Корисна вантажопідйомність до 695 кг. дозволить на повну використовувати можливості комерційного автомобіля Renault Dokker VAN.
Безпека

Круїз-контроль та контроль швидкості
Круїз-контроль та контроль швидкості
Налаштуйте швидкість Renault Dokker VAN та не хвилюйтесь в дорозі! Обмежити швидкість можна, використавши елементи управління, розташовані на кермі.
Антиблокувальна система гальм
Антиблокувальна система гальм
Система ABS запобігає блокуванню коліс автомобіля під час гальмування та робить авто більш стійким та керованим. А разом з системою допомоги при екстреному гальмуванні EBA сприяє зменшенню гальмівного шляху.
Електронний контроль курсової стійкості
Електронний контроль курсової стійкості
Функція контролю курсової стійкості ESP дозволить не хвилюватися у дорозі: у складній ситуації система допоможе не втратити контроль над автомобілем.