Зустрічайте оновлений Renault DUSTER

Компанія Renault в Україні, лідер автомобільного ринку, представляє оновлений Renault Duster, бестселер модельного ряду Renault в Україні.

продовження легендарної історії
Оновлений Renault DUSTER
В офіційному дилерському центрі Renault Віннер Оболонь розпочинаються продажі оновленої моделі Duster
Надійний та доступний
Надійний та доступний

Оновлений Renault Duster - не просто легендарна модель, це сучасний кросовер із потужним дизайном. З моменту дебюту в 2010 році Renault Duster підкорив більше 30 тис українців своєю надійністю і функціональністю.

Renault Duster так само дивує своїми позашляховими якостями та пропонує гідний рівень комфорту та технологій у поєднанні з практичним обладнанням та аксесуарами для бездоріжжя. Оновлена модель має нову мультимедійну систему з 8” екраном та функцією бездротового дублювання смартфону, покращену ергономіку, якість матеріалів, новий колір Помаранчевий, новий дизайн заднього спойлера та 16-дюймових легкосплавних дисків, що забезпечують низький рівень викидів СО2 та споживання пального.

Міцний та комфортний сучасний кросовер Renault Duster призначений для родин, власників бізнесу та різноманітних корпоративних клієнтів та відповідає всіма їхнім необхідним потребам (як робочим, так і побутовим).

Надійний та доступний
Оптимальна вага та геометрія кузова
Оптимальна вага та геометрія кузова
Легендарна прохідність Renault Duster забезпечується вдалим поєднанням багатьох факторів в одному автомобілі. Кузовні характеристики Renault Duster, а саме найкращий у класі кліренс 210 мм, оптимальна геометрія (короткі кути з’їзду 33° та заїзду 30°) та металевий захист двигуна є безкомпромісною відповіддю на виклики справжнього бездоріжжя. Оптимальна колісна база та вага Duster у поєднанні з системою повного приводу виводять автомобіль зі складних позашляхових умов (пісок, брід, сніг). При цьому електропідсилювач керма та енергоємна підвіска зберігають легкість маневрування та плавність ходу.
Система повного приводу
Система повного приводу
Надійний та перевірений часом і досвідом повний привод залишається головною перевагою оновленого Renault Duster. Завдяки зручним режимам роботи 2WD, AUTO або 4WD LOCK кожен водій може приборкати бездоріжжя. Повноприводний новий Renault Duster можна купити як з бензиновим атмосферним, так і з дизельним турбо двигуном.
Аксесуари для бездоріжжя
Аксесуари для бездоріжжя
Брутальний характер оновленого Renault Duster посилює комплект захисних аксесуарів для бездоріжжя – бризковики, розширювачі колісних арок, накладки на двері та задні підкрилки.
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОСНАЩЕННЯ
Multi-view камера
Multi-view камера
Завдяки 4 камерам, що розташовані по периметру автомобіля, кожен водій не залежно від досвіду водіння зможе проконтролювати переміщення автомобіля в особливо складних умовах - як в місті під час паркування в обмеженому просторі, так і на бездоріжжі під час об'їзду перешкод.
Монітор 4х4
Монітор 4х4
Для версій Renault Duster з повним приводом пропонується унікальний на ринку України функціонал - монітор 4х4. Він стане в нагоді для справжніх любителів бездоріжжя, які зі справжнім азартом випробовують свої водійські навички та позашляхові якості автомобіля. Монітор 4х4 демонструє положення автомобіля у просторі (кут крену та нахилу), що важливо в умовах складного рельєфу бездоріжжя (наприклад, діагональне вивішування). Для професійних мандрівників Renault Duster 2021 року також обладнаний компасом, що працює навіть при 0 км/год, а також висотоміром.
Система керованого спуску
Система керованого спуску
Особливо корисною система керованого спуску є при русі по мінливій, неоднорідній, або слизькій поверхні схилів (гравій, сніг, трава). У поєднанні з системою ABS вона контролює швидкість руху та забезпечує відмінну стабільність автомобіля, запобігаючи блокуванню коліс при натисканні на педаль гальма та ковзанню автомобіля. Система працює при швидкості від 10 км/год й доступна для версій з повним приводом.
КОМФОРТ В ДОРОЗІ
Мультимедіа
Мультимедіа
Залежно від комплектації Renault Duster на вибір пропонується: нова магнітола з 4 динаміками, USB та AUX роз’ємами, Bluetooth зв’язок та управлінням на кермовій колонці; нова мультимедійна система з 8” сенсорним екраном, додатковою функцією дублювання смартфону та навігацією. Сенсорний екран оновленого Renault Duster став ще більшим та легшим у користуванні.
Карта-ключ «вільні руки»
Карта-ключ «вільні руки»
Завдяки картці-ключу «вільні руки» автомобіль автоматично заблоковується на відстані більше 1 метра та розблоковується на відстані менше 1 метра від замків дверей та багажника.
Клімат-контроль та підігрів передніх сидінь
Клімат-контроль та підігрів передніх сидінь
Комфорт пасажирів Renault Duster забезпечується низкою сучасного обладнання. Наприклад, підігрівом передніх сидінь та системою автоматичного кондиціонування, що точно налаштовує та підтримує температуру в салоні на постійному рівні.
Бензиновий та дизельний двигуни на вибір
Оновлений Duster може бути оснащений бензиновим двигуном 1.6 TCe 115 к.с (з 5-ступеневою, або 6-ступеновою МКП), або дизельним двигуном 1.5 dCi 110 к.с (з 6-ступеневою МКП, або АКП з подвійним зчепленням). Пропонується також встановлення в офіційній дилерській мережі ГБО з офіційним устаткуванням BRC та збереженням заводської гарантії на авто та готовими документами для державної реєстрації. Renault Duster виробляється на заводі Renault у м. Пітешті (Румунія).
Про RENAULT
Renault - бренд мобільності з великою історією і піонер електромобілів в Європі, завжди розробляв інноваційні автомобілі. Разом зі стратегічним планом «Renaulution» Renault розпочав амбітну трансформацію, спрямовану на створення більш конкурентоспроможної, збалансованої та електрифікованої лінійки автомобілів. Амбіції бренду - втілити сучасність та інновації в галузі технологій, енергетики та мобільних послуг в автомобільній промисловості і за її межами. З 2015 року бренд Renault займає перше місце на автомобільному ринку України. Сьомий рік поспіль лідируючі позиції Renault досягаються завдяки зваженій ціновій політиці, професійній дилерській мережі, якісному сервісу та інноваційним фінансовим інструментам. *Ціна з урахуванням програми Renault Бонус.