Кузовний ремонт з вигодою

Вигода* на запчастини кузова до 20% та на роботи з їх заміни до 10%

Кузовний ремонт з вигодою*
Кузовний ремонт з вигодою*

З 01 лютого по  31 березня Renault пропонує  виконати ремонт кузова вашого авто в офіційних дилерських центрах Renault з вигодою*:  

 

  • на запасні частини до 20% 
  • на роботи по їх заміні до 10% 
  • на роботи по їх фарбуванню до 10% 
  • на заміну лобового скла до 20% 

Основні групи акційних запчастин:

бампера задні та передні, двері, декоративні накладки, дефлектори, дзеркала, захист двигуна, капоти, крила передні та задні, кришки багажника, молдінги, накладки, накладки бампера, передні лонжерони, підкрилки, подушки безпеки, протитуманні фари, радіатори, решітки радіатора, сидіння, скло лобове, заднє, бокове, фари та ліхтарі.

Детальну інформацію про повний перелік акційних запчастин та можливі аналоги, а також акційні ціни дізнавайтеся в обраного дилера.

правила акції

*Під вигодою мається на увазі знижки до 20% від рекомендованої роздрібної ціни на кузовні запчастини для автомобілів Renault/Dacia та знижка до 10% на роботи з їх заміни  та фарбування. Знижки на запчастини надаються за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault у період дії Акції.  Розмір знижки є рекомендованим. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Зазначені розміри знижок та акційна вартість запчастин та робіт є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені дилерами знижки та акційну вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в дилерських центрах офіційної дилерської мережі Renault.

Кількість акційних запчастин обмежена.

Пропозиція діє з 01.02.2023 до 31.03.2023р. виключно в офіційній дилерській мережі Renault на підконтрольній українським органам державної влади території України (крім тимчасово окупованих територій).