Програма лояльності для постгарантійного парку "Вік має значення"

"Вік має значення" – це програма лояльності постгарантійного парку, завдяки якій автомобілі віком від 5 років можуть обслуговуватися з гарною вигодою на офіційному сервісі Renault Віннер Оболонь.

Детальні умови:

Хто отримує вигоду?

Кожен власник автомобіля Renault / Dacia (фізична та юридична особа) старше 5 років (починаючи з 2015 року випуску).

Що Ви отримуєте?

20% знижки на придбання оригінальних запасних частин Renault і роботи з їх встановлення (крім малярно-рихтувальних робіт і робіт зі встановлення ГБО).

Знижки за програмою не додаються і не підсумовуються до знижок за сервісними акціями, що проводяться в дилерській мережі Renault.

Знижка не поширюється на запчастини MOTRIO, на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини і роботи з їх встановлення.

Знижка дійсна тільки за умови придбання та встановлення запасних частин на офіційному сервісі Renault Віннер Оболонь.


 

Під вигодою мається на увазі зниження звичайної ціни на розмір знижки. Розмір знижки є рекомендованим. Звичайні рекомендовані роздрібні ціни на запасні частини можна дізнатись на сайті parts.renault.ua. Остаточні роздрібні ціни з урахуванням знижки встановлюються дилерами самостійно, за інформацією необхідно звернутись до обраного дилера мережі Renault. Знижки за даною програмою не додаються та не підсумовуються до знижок по сервісних акціях, які проводяться в дилерській мережі Renault. Пропозиція поширюється на всі моделі Renault / Dacia, починаючи з 2015 року виробництва включно, на оригінальні запасні частини та роботи з їх встановлення в офіційній дилерській мережі Renault. Пропозиція не розповсюджується на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини та роботи з їх встановлення. Пропозиція діє в офіційних сервісних центрах Renault на всій території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться антитерористична операція). Детальну інформацію можна дізнатись на сайтіwww.renault.ua або за телефоном гарячої лінії 0 (800) 500 351. Усі дзвінки в межах України зі стаціонарних і мобільних номерів українських операторів зв’язку безкоштовні.

 

Пропозиція діє з 01.12.2020 до 31.12.2021.

 

Компанія Renault залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції.