Ласкаво просимо до нашого сайту
Ще більше довершеності та стрімкості

Дизайн Renault Arkana відкриватиметься вам з несподіваної сторони. Силует купе та динамічність кросовера поєднуються у кардинально новому форматі, що переконає вас у його незрівнянності вже з першої зустрічі. Отже, знайомтесь!

Зовнішній дизайн

Динамічний дизайн Renault Arkana – це поєднання плавних ліній та виразних, масивних контурів, що сміливо заявляють про лідерські якості як автомобіля, так і водія.

Незабутній погляд
Незабутній погляд
Поєднати динамічність та граційність? Так, це стало можливим саме в Renault ARKANA завдяки елегантним хромованим елементам та решітці, що підкреслює виразність форм купе-кросовера!
Унікальні форми
Унікальні форми
Родзинкою Renault ARKANA є виразна світлодіодна оптика Pure Vision, що точно зробить ваш автомобіль помітним! Витонченості і таємничої звабливості погляду додає технологія Edge Light з 3D-ефектами заднього освітлення. Наближається чи віддаляється купе-кросовер — ви точно супроводжуватимете його поглядом!
Оригінальні диски
Оригінальні диски
Renault ARKANA оздоблений 17-ма легкосплавними* колісними дисками оригінального дизайну, розробленого безпосередньо під новий формат автомобіля. Така стильна деталь купе-кросовера, без сумніву, підкреслить енергійність та одночасну граційність автомобіля на будь-якій дорозі!
Гама кольорів

Renault Arkana пропонує 7 варіантів фарбування кузова. Окрім вже знайомих кольорів: білий лід, чорна перлина, сіра платина, сірий марс, вам доступні нові оригінальні кольори: червоний гранат, коричневий каштан та бронзовий хакі.

Дизайн інтер'єру Arkana

Багато простору не буває
Багато простору не буває
Унікальність Renault ARKANA відкриється з нової сторони, коли ви опинитесь у салоні. Адже 5-місний купе-кросовер дозволяє пасажирам комфортно розміститись як на передньому, так і на задніх сидіннях. Це вражаючий для автомобілів такого класу простір: ширина салону на рівні ліктів попереду складає 1 430 мм, позаду — 1 427 мм, а відстань на рівні колін для пасажирів заднього ряду становить 218 мм. Тепер навіть довгі подорожі не стануть для вас випробуванням!
Водій завжди у центрі уваги
Водій завжди у центрі уваги
Дизайнери Renault ARKANA подбали про головну дійову особу в повсякденному автомобільному житті. Це — три рівні комфорту: бічна підтримка, регулювання висоти й поперечної підтримки та зручний центральний підлокітник для впевненого керування без зайвих рухів. Відкрийте усі технічні можливості купе-кросовера за допомогою 8-дюймового сенсорного дисплея, клавіш перемикання основних функцій на кермі, системи клімат-контролю з оригінальним дизайном та ергономічно розташованої ручки коробки передач. Лише ви керуєте пригодами — тут і сьогодні!
Створіть особливий настрій
Створіть особливий настрій
Інтер’єрна підсвітка салону Ambient Light задасть потрібну атмосферу в салоні Renault ARKANA! Ваш настрій підкреслить один із 8-ми кольорів на вибір.