Renault DP World F1 Team на Гран-Прі Бахрейну

Команда Renault DP World F1 Team набрала вісім очок на Гран-прі Бахрейну - Даніель Ріккардо посів сьоме місце, а Естебан Окон - дев'яте.

alt

Проте результати гонки в минулу неділю були другорядні через два серйозні інциденти. У першому - пілот команди Haas Роман Грожан на великій швидкості врізався в захисний бар'єр на першому колі. Другий стався незабаром після відновлення гонки, коли машина Ленса Стролла з Racing Point перекинулася.

Renault DP World F1 Team бажає Роману і Ленсу якнайшвидшого одужання.

Гонка стала непростою для команди: пілоти мінялися місцями, змінювалися їхні позиції, коли після другого рестарту почалася хвиля піт-стопів.

Даніель заїжджав на піт-стоп на 17-му і 37-му колах, обидва рази встановлював шини Hard. У підсумку він фінішував сьомим. Естебан на 18-му колі встановив шини Medium, а на 35-му - Hard. Обидва пілоти на мить вступили в сутичку, потім Даніель був готовий відірватися і позмагатися за шосте місце, але його зусилля не були успішними, оскільки останні кола гонки пройшли під машиною безпеки. Естебан фінішував на дев'ятому місці.

Даніель Ріккардо, стартував 6-м, фінішував 7-м:
Даніель Ріккардо, стартував 6-м, фінішував 7-м:
«Перш за все, я радий, що з Романом все добре. Після такої аварії результат не такий вже й важливий. Я був щасливий побачити, що він зміг вибратися з вогню. Я бажаю йому швидкого одужання. Це головне на сьогоднішній день. Якщо говорити про гонку, то нам хотілося б досягти більшого, але ми виклалися на повну і все ж заробили очки. Зараз ми зосереджені на наступній гонці, боротьба в Чемпіонаті триває».
Естебан Окон, стартував 7-м, фінішував 9-м:
Естебан Окон, стартував 7-м, фінішував 9-м:
«Головне, що ми почули гарні новини про здоров'я Романа. Я бажаю йому швидкого одужання. Божевільний інцидент. Команда сказала мені, що з ним все в порядку, але коли я дивився повтори аварії, в це неможливо було повірити. Це чудо, що він майже не постраждав. Після події результати гонки були вторинні. Потрібно зрозуміти, чому сьогодні машини McLaren були швидше, і на наступному тижні постаратися відіграти кілька очок».
Сиріл Абітебул, керівник команди:
Сиріл Абітебул, керівник команди:
«Після багатообіцяючої кваліфікації, в якій обидва гонщики заробили можливість стартувати в першій десятці на шинах Medium, ми розчаровані результатами гонки. Ми втратили позиції під час двох стартів, спочатку з Естебаном, потім з Даніелем, що вплинуло на хід гонки і не дозволило реалізувати нашу стратегію. У другому відрізку обом пілотам не вдалося одразу знайти потрібний темп, і з цим теж треба буде розібратися. До кінця гонки Даніель поїхав швидше і міг фінішувати шостим, якби не автомобіль безпеки. Результати цього вікенду не відповідають нашим амбіціям - нам потрібно перегрупуватися перед двома останніми перегонами. Я бажаю Роману якнайшвидшого одужання після цієї жахливої аварії і сподіваюся знову побачити його за кермом до кінця сезону».